Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.06.2018

У Теребовлянській ОТГ планують створити антикорупційну програму

У рамках програми DOBRE та завдяки співпраці Теребовлянської громади з Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) в Теребовлянській міській раді відбувся тренінг “Антикорупційні механізми для ОТГ”. Тренінг проводили голова товариства Український Народний Дім у Чернівцях Володимир Старик та регіональний консультант з питань комунікацій АМУ у Чернівецьке регіональне відділення Асоціації міст України Тарас Халавка. З боку громади було залучено представників міської ради з різних відділів та депутатського корпусу, старост сіл, а також  представників громадськості від ГО “Спільнота активних мешканців” та Молодіжної міської ради.

Розглядали приклади прозорого бюджету: Теребовлянська ОТГ одна з перших впровадила у себе відкритий та доступний ресурс OpenBudget , який є на офіційному сайті громади. Організатори тренінгу, зі свого боку, мають практику більш детальної візуалізації бюджету, яку планують впровадити у подальшій співпраці.

Ще одним інструментом прозорості, який спільно аналізували, стало використання E-Data та Prozorro у здійсненні державних закупівель. Працювали також над питаннями запобігання та врегулювання конфліктів інтересів, антикорупційною експертизою актів місцевого значення тощо.

Результатом співпраці у даному компоненті програми DOBRE має стати Антикорупційна програма Теребовлянської ОТГ, проект якої розроблятиметься поетапно та передбачає попереднє громадське обговорення.

https://terebotg.in.ua/