Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.06.2018

23 червня – День державної служби. Вітання голови обласної ради Віктора Овчарука

Шановні державні службовці, дорогі колеги!

 Від імені усього депутатського корпусу Тернопільської обласної ради і від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом!

Державна служба -  це престижно і, водночас,  відповідально. Адже від професіоналізму і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить рівень довіри до влади в цілому. Саме ви є частиною ланцюжка, що об’єднує державу і її жителя, громадянина. Адже, в першу чергу, ви  служите народу і працюєте заради нього.

Державні службовці формують позитивний імідж країни, і від вашої багатотисячної команди залежить соціальна стабільність та рівновага у суспільстві, моральне та фінансове благополуччя населення.

Від вашої сумлінної праці залежить і успіх тих реформ, які впроваджуються у державі. Будь-які зміни викликають певний резонанс у суспільстві, і це природньо.  Від вашої компетентності, ініціативи, вашого вміння  служити громаді, донести суть цих реформ залежить їх успіх.

Дякую вам за принципову позицію, ваші зусилля у побудові демократичної, європейської, заможної і комфортної для життя  країни. Крок за кроком, спільними зусиллями державної влади та органів місцевого самоврядування наша держава наближається до цієї мети. За такі цінності боролося не одне покоління українців, боремося за них і нині.

Наснаги, міцного здоров’я на звершення усіх планів, нових здобутків у справі служіння народу! Нехай кожного з вас береже Господь!

Голова Тернопільської обласної ради        Віктор Овчарук