Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.06.2018

Вітання та відзнаки приймали молодіжні лідери

 

Сьогодні, 22 червня, перед початком обласного форуму молоді відбулося урочисте зібрання представників молодіжного активу, лідерів молодіжних громадських організацій, учнівської та студентської молоді. Напередодні Дня молоді їх вітали та нагороджували голова ОДА Степан Барна, депутат обласної ради Олександр Башта, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Бабійчук. Урочистості відбулися у сесійній залі обласної ради.

Звертаючись до присутніх, Іван Бабійчук, зокрема, наголосив: «Тернопільська обласна рада підтримувала та підтримує ініціативи активних громадських організацій. Так, протягом минулого року було виділено понад 2 мільйона гривень на реалізацію молодіжних проектів найрізноманітнішого спрямування. Активні та креативні, повні завзяття та бажань зробити наше суспільство кращим, ви сприяєте демократичним перетворенням та змінам у нашому краї зокрема, а відтак - в усій країні загалом. Дякую вам за активну позицію та небайдужість. Цілком можливо, що за кілька років ви станете господарями у цій залі, прийматимете важливі для краян рішення. Бажаю вам удачі та досягнення поставлених перед собою завдань».

Звернувся до молодих людей і депутат обласної ради Олександр Башта. «У вас зараз найкращий вік, - наголосив він. – Кожну хвилину витрачайте для себе з користю, я б сказав, учіться вчитися щомиті, аби згодом не шкодувати про змарнований час. Адже саме вам розбудовувати нашу державу, щоб зробити її такою, про яку мріяли борці за її незалежність».

ІІІ обласний форум молоді зібрав понад сто учасників з усіх куточків Тернопільщини.