Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.06.2018

В унікальному навчальному закладі Тернопільщини – колегіумі  «Знамення» - сьогодні випускний

У Соборі Зарваницької Матері Божої відбулася урочиста Архиєрейська Літургія та урочистості з нагоди вручення атестатів випускницям колегіуму-інтернату «Знамення» з поглибленим вивченням предметів духовно-просвітницького спрямування у с. Зарваниця Теребовлянського району, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк. Після Богослужіння голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук і заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ганна Зварич вручили випускницям атестати про здобуття повної загальної середньої освіти у 2018 році.

Митрополит  Василій  благословив кожну ученицю на добру і успішну життєву дорогу.

Віктор Овчарук звернувся до колегіанток з вітальним словом, підкресливши високі цілі, досягнення яких очікує від них наша держава.

«Ця комунальна установа Тернопільської обласної ради – колегіум для дівчат «Знамення» - є єдиним в Україні таким навчальним закладом, - наголосив Віктор Овчарук. – За десять років існування його закінчили майже 200 дівчат не тільки з Тернопільщини, а й з різних куточків України. Переконаний, що усі вони, яку б професію не обрали після завершення навчання у колегіумі, є щирими, високодуховними громадянами та патріотами України. Дякую за це усім педагогам колегіуму та духовним наставникам».

Дарунком від голови Тернопільської обласної ради для удосконалення освітнього процесу у закладі став Сертифікат на суму двісті тисяч гривень для отримання навчально-комп’ютерного комплексу з мультимедійними засобами навчання.

Цьогоріч навчання у колегіумі "Знамення" завершили 15 дівчат.