Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.06.2018

На Тернопільщині проходить Нідерландсько-Український форум

Сьогодні у місті Тернополі за участі Надзвичайного та Повноважного посла Королівства Нідерландів в Україні Еда Хукса проходить Нідерландсько-Український бізнес-форум «Співробітництво із Нідерландами» та «Виробництво та переробка овочів, фруктів та ягід». Програма форуму присвячена пошуку можливих шляхів співробітництва для розробки спільних проектів. У рамках заходу учасники обговорили роль України на світовому ринку, експортний потенціал української продукції, а також особливості голландських технологій, які можна застосувати у нас.

Участь у відкритті форуму взяв голова обласної ради Віктор Овчарук.

«Сприяння налагодженню економічної співпраці з представниками бізнесових кіл інших країн — пріоритетне завдання керівництва Тернопільської області. Ми вітаємо вашу зацікавленість відвідати нашу область з метою налагодження співробітництва в галузі сільського господарства та переробки овочів, фруктів та ягід, а також енергоефективності та біоенергетиці.

Завдяки відповідним ґрунтово-кліматичним умовам, а також наявності виробничих потужностей Тернопільська область належить до числа сприятливих регіонів України для розвитку овочівництва та садівництва. Саме тому інтеграція наших підприємств у світову та внутрішню торговельну мережу та їх вихід на нові ринки, вкрай актуальний та своєчасний для нас.

Сподіваємось, що сьогоднішні напрацювання стануть доброю основою для подальшої конкретної співпраці  представників нідерландських компаній з підприємствами Тернопільської області», - зазначив очільник області.