Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.07.2018


У Підгайцях вітали випускників Галицького медичного коледжу та Підгаєцького аграрного ліцею

http://pidgaecka-rayrada.gov.ua/  


У Підгаєцькому професійному аграрному ліцеї відбувся випускний вечір. Це значна подія в житті кожного учня, адже попереду – пора звершень, пора самостійного, дорослого життя. Усі із хвилюванням чекали на цей день: дівчата у гарних сукнях, хлопці в костюмах, у батьків сльози на очах. По традиції директор ліцею Ігор Мицьо вручив випускникам дипломи та грамоти, побажав своїм учням здійснення бажань і планів, успіхів та досягнення омріяних вершин у майбутній діяльності, батьки благословили своїх дітей на успіхи, добро і щастя на життєвій ниві. У своєму виступі випускники подякували своїм наставникам за здобуті знання у нашому навчальному закладі, адже він став першою сходинкою у їхньому дорослому житті.
В урочистостях взяли участь : голова Підгаєцької районної ради Ірина Баран, заступник голови Підгаєцької районної державної адіністрації Іван Керницький,заступник міського голови Василь Пеляк.
Також у Галицькому медичному коледжі відбулися урочисті збори з нагоди випуску студентів медичного коледжу . На урочистому зібранні були присутні студенти-випускники, викладачі, батьки та почесні гості. З вітальними словами виступило керівництво коледжу. Прозвучали слова подяки випускникам за сумлінне навчання та активну участь у громадському житті.
З напутніми словами і побажаннями до студентів-випускників звернулися почесні гості: Ірина Баран - голова Підгаєцької районної ради, Василь Пеляк , заступник міського голови.
Святково і урочисто пройшло вручення дипломів молодшого спеціаліста та атестатів про середню освіту. А студенти – випускники в урочистій обстановці клали присягу випускника медичного коледжу і подякували адміністрації коледжу, викладачам, співробітникам, батькам. Окрасою свята стали пісні у виконанні студентів – випускників та їх молодших колег.
Адміністрація, педагогічний колектив медичного коледжу привітали випускників із закінченням навчального закладу і побажали міцного здоров’я та плідної, наполегливої праці, натхнення та вагомих здобутків на ниві вітчизняної охорони здоров’я!