Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.07.2018

Іван Шелеп одноголосно обраний керівником обласного театру актора і ляльки

Сьогодні, 5 липня, відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора театру - художнього керівника Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки. Один із претендентів Іван Шелеп, який керував театром, представив комісії  програму діяльності та перспективи розвитку установи, відповів на запитання.

Другий претендент Олексій Коломійцев на засідання конкурсної комісії не прибув. За словами голови комісії, першого заступника голови обласної ради Василя Деревляного, претендент у належні строки був повідомлений про засідання, водночас, він не заявив і про бажання презентувати власну програму в онлайн-режимі, як це допускає закон. 

Конкурсна комісія одноголосно відкритим голосуванням визнала Івана Шелепа переможцем  конкурсу на заміщення вакантної посади  директора театру-художнього керівника Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки.  Також рекомендувала голові обласної ради укласти контракт з Іваном Шелепом терміном на п’ять років.