Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.07.2018

Чотири сертифікати на нові квартири в Тернополі вручено сім’ям та одиноким молодим громадянам

Урочисте вручення головою Тернопільської обласної ради, головою Тернопільської ОДА спільно із головою правління Держмолодьжитла сертифікатів на отримання квартир сім’ями та одинокими молодими громадянами, які отримали пільгові довготермінові кредити на будівництво житла та державну підтримку на будівництво доступного житла в Тернопільському регіональному управлінні Держмолодьжитла відбулося сьогодні, 10 липня.

Подія відбулася завдяки реалізації Програми надання пільгових довготермінових кредитів на будівництво житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла; Програмі надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла, а також за рахунок коштів обласного бюджету та по програмі будівництва доступного житла для молодих сімей, внутрішньо переміщених осіб (із зони проведення ООС), які скористалися державною підтримкою на будівництво доступного житла.

«Сподіваюсь, що і надалі діятимуть ці програми, і все більше краян зможуть ними скористатись. Адже в області продовжується реалізація програм щодо забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян, а саме:

         -        державна програма забезпечення молоді житлом на 2013-2020 роки (затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 967 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 1032 від 20.12.2017 року);

         -        обласна програма забезпечення молоді житлом на 2018-2022 роки (затверджена рішенням Тернопільської обласної ради від 22 грудня 2017 року № 893); міська програма та програма, що діє у Козівському районі.

За час діяльності на пільгове довготермінове кредитування молодіжного житлового будівництва в області Тернопільським регіональним управлінням Держмолодьжитла залучено майже 29 млн. грн. із державного та місцевих бюджетів (без врахування коштів статутного капіталу Держмолодьжитла), в тому числі:

-        держбюджет - майже 20 млн.гривень; майже - 5 млн. грн. – з обласного бюджету тощо.

Переконаний, що цей процес триватиме і надалі. Обласна рада завжди підтримуватиме молодь та молоді сім’ї», - зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.

Сьогодні щасливими власниками квартир стали чотири сім’ї, серед яких – родина учасників АТО.