Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.07.2018

Комісія рекомендує Тернопільській обласній раді розглянути електронну петицію під час чергової сесії 

Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності. Депутати розглянули понад сорок питань, обговоривши які, прийняли відповідні рішення.

Зокрема -  заслухавши питання «Про звернення Тернопільської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 12 квітня 2018 року № 170 щодо надання у безоплатне користування частини нежитлових приміщень загальною площею 51,3 кв.м., які перебувають в оперативному управлінні Теребовлянської районної державної лікарні ветеринарної медицини та знаходяться за адресою: м. Теребовля, вул. Князя Василька, 192а, для потреб лабораторії та розміщення піддослідних тварин», комісія прийняла рішення «рекомендувати Тернопільській обласній раді надати Теребовлянській районній державній лікарні ветеринарної медицини дозвіл на укладення договору позички на частину нежитлових приміщень загальною площею 51,3 кв.м., що знаходяться за адресою: м. Теребовля, вул. Князя Василька, 192а, з Тернопільською регіональною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів терміном на 35 (тридцять п’ять) місяців для потреб лабораторії та розміщення піддослідних тварин».

Також депутати заслухали інформацію про ситуацію, яка склалася з відновленням роботи аеропорту «Тернопіль» та прийняли її до відома.

Комісія розглянула звернення громадської спілки «Об’єднання учасників АТО «Тернопілля» та вирішила рекомендувати Тернопільській обласній державній адміністрації надати в користування приміщення кабінету № 128  громадській спілці «Об’єднання учасників АТО «Тернопілля». 

Члени комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності спільно з колегами з комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту обмінялися думками щодо питання «Про розгляд електронної петиції Кременецької районної ради (ініціатор, директор Кременецького ліцею імені У. Самчука Анатолій Аврамишин) від 11 червня 2018 року № 8 щодо передачі у спільну власність територіальних громад сіл, міст Кременецького району для Кременецького ліцею імені У. Самчука приміщення колишньої ЗОШ №2 у м. Кременці по вул. Б.Харчука» та вирішили рекомендувати Тернопільській обласній раді електронну петицію Кременецької районної ради (ініціатор, директор Кременецького ліцею імені У. Самчука Анатолій Аврамишин) від 11 червня 2018 року № 8 щодо передачі у спільну власність територіальних громад сіл, міст Кременецького району для Кременецького ліцею імені У. Самчука приміщення колишньої ЗОШ №2 у      м. Кременці по вул. Б. Харчука винести на розгляд чергової сесії Тернопільської обласної ради.

У роботі комісії взяв участь заступник голови облради Любомир Крупа.