Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.08.2018

Приклад відродження традиції літнього табірного відпочинку на природі

https://chdmc.org.ua/ 


Ось і добігли останні дні відпочинку студентів Чортківського державного медичного коледжу у таборі «Зорепад», який знаходиться у мальовничому куточку Тернопілля – селі Більче-Золоте Борщівського району.
Свій літній відпочинок студенти коледжу згадують «як найкраще літо свого життя». Адже спортивно-оздоровча база відкрила справжню скарбницю талантів. Керівники заїздів дуже вдало спланували та організували низку розважальних програм на будь-який смак: «Вечір знайомств», «Караоке», «Свято козацького гарту», «Кохання з першого погляду», «Парубки проти дівчат», «Українське весілля» «Ліга сміху». Цікавим та насиченим було літнє дозвілля. Море незабутніх вражень залишив по собі конкурс серед панянок «Зірка «Зорепаду»», у якому дівчатам випала нагода показати свою вроду, талант, інтелектуальні здібності та життєвий досвід. Парубкам теж не довелося сумувати, у конкурсі «Красень табору» їм слід було довести всім, що козацький дух не зник, а досі живе в нашому молодому поколінні. Їм випало скуштувати козацької каші, пощастило перенести козачку на руках і показати богатирські здібності. Розважально-інтелектуальна програма «Я люблю Україну» показала, що студенти – справжні патріоти своєї землі, добре знають історію свого краю, бережуть його звичаї і традиції та гордяться тим, що вони є українцями. Кожен міг спробувати себе в чомусь новому та захоплюючому: взяти участь у спортивних змаганнях та у танцювальному марафоні, навчитися плавати, покататися на човні, катамарані.
Спогади про відпочинок будуть супроводжувати їх протягом наступного навчального року. "Усе це свідчить про те, що нам слід відроджувати традиції літнього табірного відпочинку на природі. Адже ніщо так не сприяє вихованню та формуванню цілісної особистості в молодих людях, як суспільно-корисна праця, командний спорт, звичаї та фольклор рідного краю, - переконаний директор Чортківського державного медичного коледжу, депутат обласної ради Любомир Білик, завдяки якому студенти і працівники медичного коледжу мають можливість з користю та приємністю провести літній відпочинок на спортивно-оздоровчій базі.