Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.08.2018

Завершили роботу Літні табори англійської мови у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді

http://tobm.org.ua/ 
Упродовж червня-липня в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді працювали літні табори неповного дня для різних вікових категорій. Мета таборів – допомога у вивченні англійської мови, небанальне проведення дозвілля, виховання лідерських якостей учасників.
Кожен із 5 таборів мав свою специфіку проведення, правила та програму.
Розпочав літо у бібліотеці Табір для дітей 7-10 років, який діяв з 11 до 27 червня.
Настільні, рухливі та розвиваючі ігри, не нудне вивчення англійської мови, оригінальні майстер-класи, конкурси, вікторини, тематичні свята, тільки корисний Інтернет, Х-box, планшети та захоплююче читання книг – ось неповний перелік заходів програми. У таборі займалося 20 дітей.
Не менш цікавими стали Літні курси англійської мови від вчителя історії та географії з Канади Тараса Малюжинського, які проходили з 09 липня по 13 липня 2018 р. Про їх популярність свідчить кількість учасників- 40 школярів та 60 дорослих. Звичайно, учасники були поділені на групи за віком та рівнем знань мови. Кожна група займалась за окремим графіком. До слова, Літні курси- це не перший спільний проект бібліотеки та Т.Малюжинського.
Для школярів 12-16 років працювали 2 зміни англомовного молодіжного табору «Summer English Camp» з волонтеркою зі США Шакітою Біллі. Тривалість змін у таборі- по 2 тижні. Оскільки у таборі панувало лише англомовне середовище, його учасники повинні були володіти середнім та вище рівнем знань мови.
Під час занять учасники були поділені на команди, кожна з яких обирала свій девіз, емблему, пісню, танець та капітана. Для удосконалення лідерських якостей та мовних практик школярі виконували завдання самостійно і в групах, імпровізували, розігрували побутові ситуації, знайомились з культурою інших країн, грали настільні та рухливі ігри.
Почесними гостями табору стали волонтери Міжнародної молодіжної організації AIESEC Ірем Актар з Туреччини та Марк Амір з Єгипту. Вони разом із фасилітатором табору Шакітою Біллі проводили інтерактивні заняття та рухливі ігри на подвір’ї бібліотеки, розповідали про свої країни та культуру.
Всього у роботі англомовного табору взяло участь 57 осіб (25 у першій та 32 у другій зміні). Було цікаво, пізнавально, емоційно.
Хоча сьогодні бібліотечне «таборове літо на Новому Світі» завершується, відвідувачі Тернопільської обласної бібліотеки для молоді й надалі можуть вивчати іноземні мови:
– щовівторка з 17 до 19.00 працює клуб спілкування англійською мовою з волонтером Шакітою Біллі;
– щонеділі о 12.00 та 13.15 працює клуб вивчення польської мови.