Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.08.2018

Комісія розглянула проект штатного розпису обласного медичного центру для лікування і реабілітації учасників АТО

Ознайомившись із питанням, постійна  комісія з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства рекомендує голові Тернопільської обласної ради Віктору Овчаруку погодити штатний розпис обласного медичного центру для лікування і реабілітації учасників АТО в кількості 35 штатних одиниць на 6 місяців 2018 року.

На засіданні постійної комісії заслухані звіти  про використання коштів обласного бюджету в галузі охорони здоров’я та служби у справах дітей облдержадміністрації  за II квартал 2018 року. Інформацію взято до відома.

Депутати обговорили питання про перетворення закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл,  селищ, міст Тернопільської області у комунальні некомерційні підприємства. Вирішено рекомендувати  керівникам таких закладів до 1 жовтня 2018 року надати на розгляд Тернопільської обласної ради пропозиції щодо перетворення закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області у комунальні некомерційні підприємства.

Комісія розглянула листи Міністерства охорони здоров’я України від 06 червня 2018 року і Тернопільської обласної державної  адміністрації від 22 червня 2018 року щодо передачі автомобілів швидкої медичної допомоги. Вирішено рекомендувати Тернопільській обласній раді прийняти рішення щодо надання згоди на прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області автомобіля швидкої  медичної допомоги  з подальшою його передачею Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для використання за цільовим призначенням.

Члени комісії, розглянувши звернення жителів міста Тернополя та Тернопільської області  від 14 травня, 04 червня, 07 червня і 18 червня 2018 року щодо захисту інституції сім’ї в Україні, рекомендують обласній раді повторно надіслати до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та Президента України Порошенка П.О. прийняте  на сесії обласної ради 5 липня 2017 року  звернення   щодо захисту інституції сім'ї в Україні для розгляду і вирішення порушеного питання.

Розглянуто також ще ряд господарських питань.