Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.08.2018

У Мшанці – новий дитячий майданчик

У селі Мшанець Теребовлянської громади встановлено перший дитячий майданчик. З такою ініціативою до міського голови звернулася місцева жителька, заступник голови громадської організації «Спільнота активних мешканців» Оля Сороцька. Вона також зорганізувала інших жителів Мшанця до спільної праці, адже придбання майданчика міською радою – це лише півсправи. Місцеві ж мешканці розчищали територію, вкопували конструкції, заливали, фарбували втілили свою мрію разом.

Ольга Сороцька свого часу стала однією із засновниць згаданої вище громадської організації «САМ» (скорочена назва), уже пробувала себе в якості автора проекту на міжнародний грант, щоб придбати планшети та мультимедійну дошку для мшанецької школи, а тепер спільно з іншими молодими батьками та активними жителями Мшанця зорганізувала урочисте відкриття дитячого майданчика, який назвали у селі “Веселка”.  За участі місцевого священика майданчик освятили, місцеві господині приготували частування для діток, організатори замовили аніматорів та влаштували на вечір невеликий кінозал у клубі.

«Я тут живу, – говорить Оля про Мшанець, – і хочу, щоб у селі залишалася молодь, були можливості навчатися і відпочивати з дітьми, було майбутнє».

 https://terebotg.in.ua/