Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.08.2018

 Завдяки обласній раді у Бучачі вирішується ряд проблем

 

Сьогодні, 10 серпня, Бучач відвідав голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.  Він ознайомився із перебігом ремонтних робіт у приміщенні, яке нещодавно передала району зі своєї комунальної власності обласна рада.  Сюди переїде дитяча поліклініка та Бучацький центр первинної медико-санітарної допомоги.

Віктор Овчарук спільно з головою Бучацької  районної ради Віталієм Фреяком,  головним лікарем Бучацької ЦКРЛ Олегом Щиголем, головним лікарем Бучацького центру ПМСД Сергієм Головецьким цікавився ходом ремонтних робіт, спілкувався з медперсоналом .

А у звільненій історичній будівлі на вулиці Шкільній розміститься Бучацька дитяча художня школа. Очільник області висловив сподівання, що цей заклад вже на початку навчального року  зможе відсвяткувати новосілля.  «Депутатський корпус обласної  ради з розумінням поставився до проблем Бучацької художньої школи. Тому не було жодних перешкод для передачі приміщень. Адже все це для дітей. Вчитися вони мають у належних умовах», - наголосив Віктор Овчарук.

«Приміщення передано в оренду  на безоплатній основі  терміном на 20 років. Це дало змогу вирішити  проблеми  і школи, і медицини.  Від імені всіх депутатів районної ради хочу подякувати обласним колегам і особисто голові обласної ради Віктору Овчаруку», - каже Віталій Фреяк.

Голова обласної ради також цікавився, як триває реставрація Бучацької  ратуші. Роботи реалізовуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку (виділено понад 9 мільйонів гривень), а також за співфінансування з місцевого бюджету (2 мільйони). «Зберегти цю унікальну пам’ятку, яку прикрашають роботи Іоанна Пінзеля, – надважливе завдання для усіх гілок влади», - наголосив Віктор Овчарук.