Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.08.2018

 Завдяки обласній раді у Бучачі вирішується ряд проблем

 

Сьогодні, 10 серпня, Бучач відвідав голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.  Він ознайомився із перебігом ремонтних робіт у приміщенні, яке нещодавно передала району зі своєї комунальної власності обласна рада.  Сюди переїде дитяча поліклініка та Бучацький центр первинної медико-санітарної допомоги.

Віктор Овчарук спільно з головою Бучацької  районної ради Віталієм Фреяком,  головним лікарем Бучацької ЦКРЛ Олегом Щиголем, головним лікарем Бучацького центру ПМСД Сергієм Головецьким цікавився ходом ремонтних робіт, спілкувався з медперсоналом .

А у звільненій історичній будівлі на вулиці Шкільній розміститься Бучацька дитяча художня школа. Очільник області висловив сподівання, що цей заклад вже на початку навчального року  зможе відсвяткувати новосілля.  «Депутатський корпус обласної  ради з розумінням поставився до проблем Бучацької художньої школи. Тому не було жодних перешкод для передачі приміщень. Адже все це для дітей. Вчитися вони мають у належних умовах», - наголосив Віктор Овчарук.

«Приміщення передано в оренду  на безоплатній основі  терміном на 20 років. Це дало змогу вирішити  проблеми  і школи, і медицини.  Від імені всіх депутатів районної ради хочу подякувати обласним колегам і особисто голові обласної ради Віктору Овчаруку», - каже Віталій Фреяк.

Голова обласної ради також цікавився, як триває реставрація Бучацької  ратуші. Роботи реалізовуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку (виділено понад 9 мільйонів гривень), а також за співфінансування з місцевого бюджету (2 мільйони). «Зберегти цю унікальну пам’ятку, яку прикрашають роботи Іоанна Пінзеля, – надважливе завдання для усіх гілок влади», - наголосив Віктор Овчарук.