Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

17.08.2018

Визначено лауреатів обласної премії в галузі культури

Таємним голосуванням на засіданні комітету з присудження обласних премій в галузі культури за підсумками 2017 року визначено лауреатів.

У різних номінаціях ними стали:

-          «Етнографія і музейна справа»  ім. Володимира Гнатюка - Володимир Окаринський за книгу «Тернопіль: місто, люди, історія (від давнини до 1991 року)»;

-          «Краєзнавство» імені Петра Медведика -  Володимир Чистух за книгу «Завалівське коріння Блаженнійшого Любомира Гузара»; -           

-          «Література»  імені Богдана Лепкого - Василь Тракало за роман «Колонія»;

-          «Твір для дітей та юнацтва»  імені Іванни Блажкевич -  Надія Гербіш за книгу «Мене звати Мар’ям»;

-          «Театральне мистецтво»  імені Леся Курбаса - Борис Репка за майстерне виконання ролей останніх років – Андрія («Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського), Петра («Наталка Полтавка» М.Лисенка), Степана  («Шаріка, або Кохання січового стрільця»), Ярослава («Гуцулка Ксеня» Я. Барнича);

-          «Образотворче мистецтво»  ім. Михайла Бойчука - Володимир Якубовський за серію робіт «Моя Україна»;

-          «Музичне мистецтво»  імені Соломії Крушельницької - Василь Феленчак за музичні програми патріотичного спрямування;

-          «Публіцистика»  імені Ярослава Стецька - Наталія Гамера за серію опублікованих у лановецькій районній газеті «Голос Лановеччини» в 2015-2017 роках публіцистичних матеріалів про захист незалежності та цілісності України в зоні АТО і благородні дії волонтерів – наших земляків;

-          «Журналістика»  імені Володимира Здоровеги - Михайло Ухман (журналіст, учасник бойових дій в зоні АТО) за статті в постійній рубриці «З передової» газети «Свобода»;

-          «Архітектура»  імені Георгія Пінзеля -  архітектори Олег Головчак, Ігор Гордій, Михайло Кичко (автори ідеї і члени редакційної колегії) за книгу «Архітектори Тернопілля».

На номінацію «Декоративно-ужиткове мистецтво» (премія імені Ярослави Музики) вчасно оформлених подань не надійшло.