Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.09.2018

Молоді Тернополя розповіли, як боротися з булінгом

http://odb.te.ua/ 

Булінг – це слово все частіше зустрічається нам у засобах масової інформації, ба навіть у повсякденному житті. Значення його куди  загрозливіше, ніж здається на перший погляд, адже більшість випадків цькування та агресії, спрямованої зазвичай проти однієї особи, трапляються саме у школах. Для обговорення цієї актуальної проблеми працівники Тернопільської обласної бібліотеки для дітей спільно з методистом Основ здоров’я ТКМЦНОІМ Ларисою Козловською організували тренінг на тему: «Булінг у школі: що це і як з ним боротись?», на який було запрошено Петра Тиховича – начальника відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності головного управління нацполіції в області.

У формі дружньої бесіди, доповненої цікавими фактами з професійної діяльності, Петро Тихович ознайомив учнів ЗОШ № 24 з ознаками та усіма можливими проявами булінгу. За його словами, часто це явище є наслідком неадекватного виховання, чи різного роду психологічних травм. Відтак булерами нерідко стають діти, оточені надмірною увагою рідних та всіма можливими матеріальними благами, або навпаки ті, яким бракує батьківської турботи.

 А от вірною «супутницею» булінгу фахівці вважають людську байдужість, адже лише дружній супротив колективу може зупинити хулігана і покласти край знущанням над однолітками.

Під кінець заходу Петро Тихович закликав школярів частіше відвідувати бібліотеку, віддавати перевагу мудрій книзі, замість шкідливих віртуальних розваг, бо: «хто читає, той уміє думати». Про те, що тренінг пройшов успішно, свідчила велика кількість запитань, якими учні буквально засипали Петра Євгеновича. Бібліотекарі висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до проведення заходу і допоміг пролити світло на шляхи вирішення актуальної проблеми сучасності.