Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.09.2018

Резолюцію Всеукраїнської наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування підтримано одноголосно


Президент Української асоціації районних та обласних рад озвучив проект Резолюції Всеукраїнської наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування. Документ був одноголосно підтриманий учасниками заходу.
Так, головні пункти Резолюції акцентують свою увагу на подальшій роботі над законодавством, зокрема підтримці першочергових нормативно-правових актів, що у подальшому забезпечать динамічний розвиток децентралізації та місцевих рад.
Не оминули увагою й органи державної влади. Тож напрацьовані пропозиції та звернення до таких суб’єктів.
Є пункт про звернення до ЦВК, аби колегіальний орган забезпечив можливість проведення виборів у ОТГ, задля вирішення нещодавно складеної ситуації з блокуванням таких у понад 100 потенційних громадах.
Також Резолюція наголошує на необхідності проведення низки навчальних програм для представників органів місцевого самоврядування та широкій комунікаційній роботі.
Пропозиції до головного документу наради-семінару приймаються у термін до 18.00 17 вересня на електронну скриньку Секретаріату Асоціації. – uaror@ukr.net.
У фінальний день учасники розглядали питання служби в органах місцевого самоврядування, фіскальної політики та комунальної власності.
Також в рамках наради семінару Швейцарсько-український Проект DESPRO провів дебати на тему " Чи варто громадам об’єднуватись?"
За тематичними напрямками з аудиторією працювали Василь Куйбіда, президент Національної академії державного управління при Президентові України, Андрій Заболотний, заступник голови Національного агентства України з питань державної служби, Віра Козіна та Віктор Венцель – експерти програми «U-LEAD з Європою».
Нагадаємо, що цьогорічна нарада-семінар зібрала під одним дахом представників сільських, селищних, міських рад, рад ОТГ та районних і обласних рад. Участь у форумі взяла очолювана головою обласної ради, віце-президентом Асоціації Віктором Овчаруком делегація від Тернопільщини.

Очільник Тернопільщини наголошує на необхідності проведення подібних заходів, адже "... ми не лише маємо можливість поспілкуватися, поділитися своїм досвідом та досягненнями, а й окреслити проблеми, як правило, вони схожі кругом. Тому саме на таких форумах виробляються шляхи та способи їх подолання. Тут ми  готуємо спільні пропозиції та звернення до центральних органів влади. Власне, нинішня Резолюція тому підтвердження"