Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.09.2018

      

Тернопільські боксери привезли з Вінничини медалі

У місті Іллінці (Вінницька область) проходив VII Міжнародний турнір із боксу серед юніорів 2001-2012 років народження.  Участь у якому взяли 115 учасників, із 13 областей України, а також гості з Білорусії, Молдови та Румунії. Почесним гостем заходу був В’ячеслав Сенченко - чемпіон світу серед професіоналів  за версією  WBA.

Тернопільщину представляли боксери  КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» і показали  добрі результати. Так  Назар Кордупель  став переможцем та здобув «золото» турніру у ваговій категорії  52 кг, Артем  Сорочан  у ваговій категорії  33 кг  та  Захар Фірман  у категорії  35,5 кг  зайняли  другі  місця.  Маркіян  Собчак  - наймолодший учасник нашої команди (2011 р.н.)  став «бронзовим» призером у категорії  24 кг. П’яті місця у своїх вагових категоріях зайняли  Костянтин Дмитрів, Тарас Кордупель, Ігор Волянюк, Едуард  Шмигельський, Олександр Шеліхевич. 

Готували учнів до змагань тренери-викладачі  КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту»Руслан та Анатолій  Фірмани.

Колектив школи бажає юним спортсменам та їхнім наставникам нових перемог та успіхів! Обласна рада приєднується до привітань!