Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

11.10.2018

Відбувся тренінг «Маркетингово-інноваційні інструменти навчання курсу "Фінансова грамотність"

http://ippo.edu.te.ua/  


За участю Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти і Тернопільського національного економічного університету на базі бібліотеки Л. Каніщенка ТНЕУ відбувся тренінг для вчителів області «Маркетингово-інноваційні інструменти навчання курсу «Фінансова грамотність».
Захід відкрив заступник декана факультету економіки та управління, кандидат економічних наук, доцент кафедри управління персоналом Андрій Семенович Коцур.
Про особливості навчання фінансової грамотності в контексті маркетингових інструментів вела розмову заступник декана з міжнародної та інноваційної діяльності, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу Любов Ярославівна Турчин.
На тренінгу у груповій формі роботи учасники заходу ознайомилися з інноваційними методами навчання курсу «Фінансова грамотність» за технологією критичного мислення, вчителі опрацьовували навчально-методичне забезпечення використовуючи техніку ментальних карт, створили модель фінансово-успішної особистості.
Методист відділу навчальних предметів і професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Лілія Ярославівна Криховець- Хом’як зупинилася на змінах та перспективах розвитку освітнього проекту «Фінансова грамотність», запросила педагогів області активно долучатися до турнірів, конкурсів та відзначення Дня заощаджень (перший тиждень листопада), Глобального тижня грошей (третій тиждень березня) у рамках вивчення курсу «Фінансова грамотність».