Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.10.2018

Сім'я з Тернопільщини, яка має на вихованні дев'ятеро дітей, отримала новий великий будинок

Дитячий будинок сімейного типу утворено в селі Жовнівка Бережанського району для сім'ї Данилюків.  Пан Олег та пані Світлана мають на вихованні четверо власних та 5 прийомних дітей. Найстаршому 18 років, наймолодшому - три. Вперше на виховання взяли дитину, їхнього найстаршого сина, 10 років тому.

Великий комфортний будинок, вартістю у понад мільйон гривень, придбано за кошти державного бюджету. Ще 61 тисячу гривень для облаштування житла виділили з місцевого бюджету.

Сьогодні сім'ю вітали їх нові односельчани та друзі. Зі словами вдячності до багатих душею батьків звернувся голова обласної ради Віктор Овчарук:

"Ви взяли на себе величну, але дуже важливу та відповідальну місію – виростити, виховати дітей, підготувати їх до дорослого життя. Попри те, що ростите четверо власних діток, ви відкрили батьківські обійми ще п’ятьом. І хоча кажуть, що чужих дітей не буває, добре розуміємо, які відвагу, мужність, доброту та чуйність треба мати, щоб у доволі складний економічний час відважитись на такий крок. За це вам - велика шана та низький уклін.

Впевнений, що у цій затишній садибі, на придбання якої держава виділила майже один мільйон двісті тисяч гривень, ви добре виховуватимете дітей, піклуватиметесь про їх здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, допомагатимете у навчанні, створите належні умови для розвитку їх природних здібностей, готуватимете їх до самостійного життя та праці.

Тож нехай ростуть діти в атмосфері любові, теплоти та ласки, щоб усе навколо у цьому домі було спрямоване на їх розвиток, щоб виросли вони справжніми гідними громадянами нашої держави, поважали та любили нашу мову, національні, історичні, культурні цінності українського народу.

Дітям бажаю здоров'я, добра, радості, здійснення найсміливіших мрій, досягнення успіхів як у навчанні, так і в повсякденному житті на радість усім, а родині - наснаги, сил та терпіння. Ще раз дякую вам, шановні батьки, за гідну громадянську позицію та повні любові серця".