Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.10.2018

У Кременці нагородили пленеристів

http://www.kogpi.edu.te.ua/  


Кафедра мистецьких дисциплін і методики їх викладання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка та викладачі образотворчого мистецтва педагогічного коледжу провели мистецький пленер для студентів спеціальності «Образотворче мистецтво», приурочений 200-річчю відкриття Волинського ліцею в Кременці.
Перед пленеристами було поставлене завдання зобразити елементи екстер’єру історико-архітектурного комплексу навчального корпусу № 2 – колишнього Волинського ліцею.
Роботи художники виконали у традиційних і нових художніх техніках, показували будівлю Ліцею з різних ракурсів і в різний час доби, додаючи їй то яскравих, то пастельних тонів. Найбільш відтворюваними були як її загальний вигляд, так і окремі компоненти: вхід до ліцею, балюстрада біля Преображенського собору – тодішнього Єзуїтського колегіуму тощо.
У рамках відзначення Дня художника була організована виставка цих творів і відбулось нагородження кращих авторів. Третє місце розділили між собою Анна Стрелець (акварельний живопис), Мар’яна Синішина (акварель і гелева ручка) і Тарас Допіра (графіка кольоровими олівцями). Другими визнані роботи Ольги Василевської, Аліни Вершнер і Миколи Сирова, виконані у техніці олійного живопису. Найвищу ж оцінку професійного журі отримав кавовий живопис Софії Беркити.