Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.10.2018

Тернополяни здобули перемогу у змаганнях за Кубок Асоціації гирьового спорту України

         У Львові відбулися змагання за Кубок Асоціації гирьового спорту України, у яких взяли  участь 112 спортсменів з 16 областей України.

         Спортсмени змагалися у двоборстві, довгому циклі, ривку, а також в напівмарафоні.

Вдало виступили  вихованці КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» які в складі збірної команди представляли нашу область на змаганнях і стали володарями кубка  серед юніорів в своїх вагових категоріях:  Воловик Володимир у двоборстві у ваговій категорії 95 кг, Гук Назарій у цій же дисципліні у ваговій категорії 87 кг, Гуменний Володимир довгий цикл у ваговій категорії 74 кг, а наставник спортсменів тренер-викладач школи майстер спорту міжнародного класу Кульчицький Зіновій  Йосифович здобув кубок у змаганнях чоловіків (ветерани) у двоборстві у ваговій категорії 87 кг.
          В загальнокомандному заліку збірна команда Львівської області виборола «золото», збірна команда Тернопільської області  стала  срібними призерами, третє місце посіла команда Закарпатської області.
          Дані змагання були відбірковими до чемпіонату Європи, який відбудеться в португальському Порту 08-11 листопада цього року.
          Колектив школи вітає  учнів-спортсменів та їх наставника володарів кубків Асоціації гирьового спорту України з вагомим успіхом. Обласна рада приєднується до привітань.