Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ ДЕПУТАТІВ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВРНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.10.2018

Тернополяни здобули перемогу у змаганнях за Кубок Асоціації гирьового спорту України

         У Львові відбулися змагання за Кубок Асоціації гирьового спорту України, у яких взяли  участь 112 спортсменів з 16 областей України.

         Спортсмени змагалися у двоборстві, довгому циклі, ривку, а також в напівмарафоні.

Вдало виступили  вихованці КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» які в складі збірної команди представляли нашу область на змаганнях і стали володарями кубка  серед юніорів в своїх вагових категоріях:  Воловик Володимир у двоборстві у ваговій категорії 95 кг, Гук Назарій у цій же дисципліні у ваговій категорії 87 кг, Гуменний Володимир довгий цикл у ваговій категорії 74 кг, а наставник спортсменів тренер-викладач школи майстер спорту міжнародного класу Кульчицький Зіновій  Йосифович здобув кубок у змаганнях чоловіків (ветерани) у двоборстві у ваговій категорії 87 кг.
          В загальнокомандному заліку збірна команда Львівської області виборола «золото», збірна команда Тернопільської області  стала  срібними призерами, третє місце посіла команда Закарпатської області.
          Дані змагання були відбірковими до чемпіонату Європи, який відбудеться в португальському Порту 08-11 листопада цього року.
          Колектив школи вітає  учнів-спортсменів та їх наставника володарів кубків Асоціації гирьового спорту України з вагомим успіхом. Обласна рада приєднується до привітань.