Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

19.10.2018

Еко-пікніки у Кременці

Карвінг (декоративне вирізання з фруктів та овочів), майстер-класи з природних матеріалів, дослідження продуктів харчування – усім цим дивували традиційні еко-пікніки, що відбулися у Кременецькому парку-культури та відпочинку. Захід проходив вдруге та організований ГО «Кременецька екологічна ліга» за сприяння Кременецької міської ради та фахівців освітніх установ Кременеччини.

Вітання учасникам заходу від імені міського голови передав перший заступник Микола Матвіюк. Також він вручив подарунки колективу «Еко майстерні», де працює молодь з інвалідність та виготовляє вироби з екологічних матеріалів. Голова ГО "Кременецька еколіга" вручила подяки усім, хто долучається та бере активну участь в еко-пікніках.

Окрім того, що кременчани уже звикли бачити на еко-пікніках, були і новинки. Наприклад, за допомогою студентів Кременецького училища ім. Арсена Річинського усі бажаючі могли безкоштовно виміряти основні показники здоров’я та порівняти їх з нормою.

У кого не виходило виготовити власні сувеніри за допомогою майстрів, могли придбати їх за досить символічну плату. Також для всіх, хто ще немає осіннього фоту, спеціально облаштували яскраву фотозону.

http://kremenec.miskrada.org.ua