Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.11.2018

«Медіа громад: якісна децентралізація та розвиток демократії»

13 листопада 2018  у Тернополі відбудеться круглий стіл «Медіа громад: якісна децентралізація та розвиток демократії».  Запрошуються представники місцевого самоврядування, громадські організації та волонтерські ініціативи, представники бізнесу та журналісти до участі в обговоренні нового типу засобів масової інформації – медіа громад:

  •                    законодавче регулювання медіа громад в Україні та світі;
  •                    робота медіа зі статусом неприбутковості;
  •                    стандарти прозорості та порядності;
  •                    моделі фінансування медіа громад: краудфандинг, спонсорство і реклама, бюджетні кошти, грантові можливості.

Медіа громад – це незалежні медійні громадські організації, що живуть життям своїх громад, відстоюють інтереси громади, контролюються та співфінансуються членами громади. Саме у форматі медіа громад будуть працювати муніципальні теле- та радіокомпанії після роздержавлення, така можливість є також у роздержавлених друкованих ЗМІ. Впровадження цього типу медіа є частиною зобов’язань України в рамках Угоди про Асоціацію з ЄС.

Спікери

Павло Новіков – медіаменеджер, тренер, журналіст. Понад 20 років досвіду в ЗМІ та неприбутковому секторі, працював на ВВС, Радіо Свобода, був головним режисером Нового каналу, зараз є ведучим ранкових ефірів на Радіо НВ. 

Катерина Жук – маркетолог, тренер, консультант. Понад 15 років досвіду в медіа (маркетинг, спонсорство, продажі), успішні комунікаційні соціальні проекти для UNICEF, УББ, Amnesty International, Anex Tour та ін.

Реєстрація учасників за посиланням: http://bit.ly/2R0ObbEУчасть безкоштовна.

Час: 14:00-17:00. Початок реєстрації – 13:30.

Круглий стіл проводиться в рамках проекту, що здійснюється спільно незалежною моніторинговою організацією «Черіті Тюнер» (charitytuner.org), ГО «Інтерньюз-Україна» (internews.ua) та Німецьким Центральним інститутом соціальних справ DZI (dzi.de). Проект фінансується урядом Німеччини в рамках проектів Східного Партнерства.

Контактна особа: Дмитро Зінчук, тел. 095 085 1884, dzinchuk@internews.ua.