Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

08.11.2018

У Теребовлі відкрили Школу Do_IT

У приміщенні колишньої Станції юних техніків, а сьогодні – у відділенні Теребовлянської мистецької школи з інформаційно-технічним напрямком, відбулось офіційне відкриття Школи Do_IT.

Цей освітньо-технологічний майданчик втілено спільними силами Теребовлянської міської ради та партнерів програми ДОБРЕ.  Він передбачає навчання сучасних технологій як дітей, так і дорослих. Тут діти, які цікавляться гаджетами, зможуть знайти своє покликання, а усі бажаючі матимуть унікальну можливість спробувати себе в ролі ІТ-фахівця. На базі школи вивчатимуть хмарні сервіси, 3d моделювання, а вступ до програмування стане чудовим стартом для майбутнього курсу робототехніки. Крім того,  передбачається робота з професійною цифровою фототехнікою, обробка та монтаж фотознімків та багато іншого.

Відповідно до проекту закордонні партнери через американський фонд USAID профінансували придбання техніки для школи: планшетів, ноутбуків, мультимедійного та фото-обладнання на суму близько 450 тисяч гривень. Близько 650 тисяч гривень вклала у цей проект Теребовлянська міська рада: на внутрішні ремонти приміщень, придбання меблів, заміна вікон, дверей та опалення, облаштування санвузлів.

В офіційному відкритті взяли участь викладачі школи, депутати Молодіжної міської ради та запрошені гості – керівники та програмні експерти програми ДОБРЕ. Для гостей викладачі з волонтерами ММР провели цікавий інтерактивний урок, під час якого використовували різноманітні технологічні інструменти, спільно розв’язували ігрові завдання, складали Теребовлю як пазл і малювали на планшетах туристичні маршрути містом, а також  знайомились з можливостями перегляду фото360 через Кардборд.

Уже стартував набір учнів в експериментальні групи Do_IT: віком 6-8 та 9-12 років. Реєстрація на офіційній сторінці школи триватиме до 11 листопада включно. З 12-го листопада заплановано розпочати навчання. Варто зазначити, що тільки у перших пробних групах навчання буде безкоштовним. З січня 2019 року для усіх бажаючих школа пропонуватиме платні послуги різноманітних ІТ-курсів. «Кожен учень, крім отримання тут висококласних знань, також весело проведе час, знайде нових друзів, навчиться працювати в команді, стане впевненішим в собі», – запевняють викладачі школи.

Офіційна сторінка Школи Do_IT у Фейсбуці : https://www.facebook.com/kompschooltereb/

 

https://terebotg.in.ua