Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

08.11.2018

Навчалися учителі

На базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»   відбувся семінар вчителів математики та фізики Байковецької ОТГ на тему «Самостійна робота учнів на уроках та в позаурочний час і шляхи її удосконалення».

Метою семінару було: розгляд факторів, необхідних для виявлення творчих сил дитини, формування в учнів самостійного мислення, підготовки школярів до самостійної творчості, безперервної освіти й самоосвіти,  усвідомлення ними необхідності поповнювати свої знання і вміння з математики, фізики та астрономії.

Методист з навчальних дисциплін О.Носко наголосив на необхідності розвитку творчого потенціалу кожної дитини, її індивідуальних здібностей, концентрації зусиль педагогів на вихованні в учнів впевненості, віри у свої можливості, в позитивні перспективи майбутнього. Наголошувалося, що знання, уміння і навички, набуті учнями в ре­зультаті добре організованої самостійної роботи, завжди є  міцнішими і ґрунтовнішими.

 Семінар проведено на базі НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» не випадково, адже саме вчителі опорного закладу освіти Т.Іванко та О.Бучок розробили систему самостійних робіт – сукупність взаємопов’язаних і взаємообумовлених видів робіт, що сприяють набуттю учнями  міцних знань, розвитку в школярів пізнавальних здібностей, формуванню вмінь самостійно набувати знання, використовувати їх на практиці.

Педагоги ознайомили учасників семінару із підготовчими, навчальними, тренувальними, розвивальними, реконструктивно-варіативними, творчими, контролюючими  самостійними роботами із власного доробку та методикою їх створення, поділилися власними методичними напрацюваннями щодо створення системи самостійних робіт з математики з використанням інтернет-технологій.

Завершився семінар обговоренням та виробленням рекомендацій щодо удосконалення організації самостійної роботи учнів на уроках та в позаурочний час.

 https://bsr1653.gov.ua