Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

08.11.2018

Спільний аналіз стану соціально-трудових відносин в області провели голова обласної ради Віктор Овчарук та члени ради профобєднання

 

Сьогодні, 8 листопада, відбулось VIІзасідання ради Тернопільського обласного профоб’єднання, участь у якому взяв голова обласної ради Віктор Овчарук.

Під час зустрічі очільник області та члени ради обговорили ряд питань, які стосуються налагодження соціального діалогу, консолідації зусиль обласної ради та профспілок, спрямованих на забезпечення економічного зростання, виконання першочергових завдань у сфері соціально-економічних та соціально-трудових відносин, зокрема сталого зростання заробітної плати і погашення заборгованості з її виплати, забезпечення належних умов праці.

Голова обласної ради розповів про низку проектів, які реалізовуються на території Тернопільщини, та заходи, які здійснює як представницька, так і виконавча гілка влади задля подолання тих негативних явищ, які мають місце в нашій області.

«У час, коли держава переживає надзвичайно важливий, хоч і важкий, час змін, коли реформи відбуваються у різних галузях та на різних рівнях, коли шляхи подолання тих чи інших проблем лише прокладаються, потрібно максимально об’єднати зусилля. Проведення таких діалогів між владою та профспілками допомагає вирішити ті недоліки, які вже склалися, і випереджати утворення нових. Тому закликаю вас спільно тримати руку на пульсі соціально-економічних відносин та працювати на благо наших краян та держави», - зазначив Віктор Овчарук.