Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

30.11.2018

Увага! Конкурс для журналістів „Сталий розвиток – справа всіх та кожного”

Триває обласний конкурс для журналістів Тернопільської області „Сталий розвиток – справа всіх та кожного”, присвячений темі впровадження в регіоні Цілей сталого розвитку ООН й організований з нагоди проведення Днів сталого розвитку в грудні 2018 року.

Номінації Конкурсу: найкращий аналітичний матеріал чи матеріал художньо-публіцистичного жанру; найкраща історія успіху; найкращий репортаж чи інтерв’ю.

Подані на Конкурс журналістські матеріали можуть стосуватися будь-яких аспектів впровадження принципів сталого розвитку на теренах Тернопільської області та реалізації завдань і вирішення проблем, окреслених Цілями сталого розвитку ООН.

Матеріали українсько мовою повинні мати конкретне посилання на Цілі сталого розвитку ООН, бути оригінальними й не містити запозичень.

До розгляду приймаються всі формати і жанри журналістських матеріалів, що вийшли в ефір на телебаченні чи радіо або були опубліковані в друкованих засобах масової інформації чи інтернет — виданнях у період з 17 жовтня до 06 грудня 2018 року.

Один учасник може подавати на конкурс кілька матеріалів, але не більше одного в кожній номінації.

Конкурсний матеріал (лінк на матеріал на веб-сайті засобу масової інформації, або скан-копія матеріалу, або відео-/аудіофайл) разом із заявкою має бути надісланий до 06 грудня 2018 року на електронну адресу ihor.stefaniv@undp.org з приміткою „Журналістський конкурс-ЦСР” (при обсягу більше ніж 10 мегабайт через файлообмінник).

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами 1, 2, 3 ступеня та грошовими преміями (1 та 2 місця в номінаціях, відповідно 2000 грн і 1300 грн).

У випадку незадовільної якості чи відсутності матеріалів Комітетом може бути прийнято рішення про відсутність переможців в окремих номінаціях. При цьому загальна сума призового фонду (10 тис. грн) не зменшується, додаткові переможці будуть оголошені в інших номінаціях. Нагородження переможців Конкурсу проводиться за кошти ПРООН.

Результати Конкурсу з врученням нагород переможцям оголошуються під час проведення Днів сталого розвитку в Тернопільській області.

Детальніша інформація за посиланням: http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/catalog/main/ua/70747/_857.pdf