Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.12.2018

Шановні колеги! 

Сьогодні як ніколи раніше місцеве самоврядування як важливий елемент конституційного устрою демократичних держав і первинна ланка демократії покликане виконати завдання зміцнення публічної влади. Воно сприяє формуванню громадської свідомості, відповідальності. Місцеве самоврядування є одним із наріжних каменів громадянського суспільства, основа та надійний бастіон демократії, реального народовладдя.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Ваша праця шляхетна та відповідальна. Адже Ви представляєте громаду, яка делегувала Вам право приймати управлінські рішення, від яких залежить благополуччя та зручності краян. Це висока честь та велика відповідальність.

Наше професійним свято об’єднує людей активних та прогресивних, справжніх лідерів, котрі втілюють в життя волю громад сіл, селищ та міст.

Бажаю Вам добра, здоров’я та нових звершень у Вашій нелегкій та такій відповідальній праці. Нехай реалізовуються усі Ваші задуми та плани, а у родинах панує мир, злагода та достаток.

І нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка Вашої громади -  людей, задля добробуту яких ви працюєте.

 З повагою

голова Тернопільської обласної ради                 Віктор Овчарук