Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

11.12.2018

У Тернополі відкрили РАЦС європейського зразка

За ініціативи Міністерства юстиції України у Тернополі, на базі оновленого міськрайонного відділу реєстрації актів цивільного стану, відбулося відкриття Центру з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану європейського зразка - «Open Space».

 Це абсолютно новий формат організації прийому громадян за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору». Відкриття цього Центру – це стандарт, який передбачає швидкість, відсутність бюрократії і комфорт для кожного громадянина. У цьому відкритому офісі відсутні можливості для створення перепон у видачі документів. Також тут буде доступ до оплати послуг. Раніше, у старому офісі, громадянин брав квитанцію і шукав відповідний банк, платив і повертався, як мінімум двічі, до державного службовця. Це було некомфортно для клієнтів, які користувалися цими послугами. Тепер для сплати послуг більше не варто шукати відділення банку. Все можна зробити за допомогою платіжних терміналів.

 Відтак новий  Центр абсолютно підтверджує основне завдання сьогоднішнього часу, впровадження нинішніх реформ - максимальне наближення адмінпослуг до людей, найвище поліпшення їх якості.

«Громадянин матиме можливість як у найшвидший термін на базі цього Центру отримати найбільш популярні послуги, які надаються відділами реєстрації актів цивільного стану на Тернопіллі. До прикладу,  за допомогою OpenSpace можна отримати такі послуги: реєстрацію народження, подача заяви про державну реєстрацію шлюбу, видача повторного свідоцтва про державну реєстрацію зміни імені та інші, важливі для кожного громадянина, послуги. 

Велике значення нині має контроль за якістю надання цих послуг. І хоча ми розуміємо, що система державно-громадського моніторингу та оцінювання якості надання адміністративних послуг наразі перебуває на етапі становлення, переконаний, що саме система "Відкритий простір" сприяє відкритості, прозорості та доступності роботи оновленого міськрайонного відділу реєстрації актів цивільного стану», - зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.

Будь-яка послуга, що надається в Open Space, триватиме від 3 до 30 хв. Такий Центр у середньому обслуговуватиме 50-80 клієнтів за день.