Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

04.01.2019

Керівники області подякували швейцарським благодійникам за реанімобіль для обласної дитячої клінічної лікарні

Зазначену допомогу представники місії «Schweizer Osthilfe» надають вперше. Реанімобіль, на оснащення якого витрачено близько мільйона гривень, належав реанімаційній службі міста Цюріх, приватній організації, що надає медичні послуги.  Передача автомобіля відділенню анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні відбулась 31 грудня 2018 року.Планується, що реанімобіль буде транспортувати дітей зі всієї Тернопільщини у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні та забезпечуватиме роботу відділення виїзної педіатричної бригади.

За надану благодійну допомогу та зацікавленість у розвитку закладів охорони здоров’я Тернопільської області представникам місії «Schweizer Osthilfe» оголошено спільну подяку обласної державної адміністрації та обласної ради.

«Ми щиро вдячні за такий актуальний подарунок. Адже немає нічого ціннішого ніж життя людини, а надто дитяче життя. Подарований транспортний засіб сприятиме якіснішому та швидшому наданні медичної послуги маленьким тернополянам.

Водночас хочу підкреслити, що медицина області упродовж останніх трьох років, без перебільшення, зазнала чимало позитивних змін. Обласна рада виділяє мільйони гривень на придбання сучасного обладнання, дороговартісних медикаментів, ремонти приміщень тощо для підвищення якості надання медичних послуг. Серед пріоритетних – обласна дитяча лікарня, адже мова йде про здоров’я, а часом, і життя маленьких краян. Водночас відзначу, що у цьому допомагають і небайдужі громадяни, організації та благодійні фонди, які, згуртувавшись, сприяють у придбанні необхідного обладнання для наших медичних закладів. У краї відбулась акція «Від серця до серця», під час якої збиралися кошти для потреб хворих діток, благодійний проект CITRUS LIFE, створений з метою придбання ультразвукового скальпеля для Тернопільського обласного клінічного онкодиспансеру. А нещодавно  благодійний фонд «Допомагати просто», засновником якого є ПриватБанк, передав для потреб головної дитячої лікарні краю пульсоксиметр та шприцевий інфузійний насос. Загальна вартість цієї вкрай необхідної  медичної апаратури для відділів інтенсивної терапії становить понад 121 тисячу гривень.

Щиро вірю, що спільно ми виведемо галузь охорони здоров’я Тернопільщини на якісно новий рівень», - зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.