Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

11.02.2019

У Хмельницькому відбувся IX відкритий Кубок ТРК «Штурм» пам’яті Ю.Юхимчука з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

http://www.centr-tur.te.ua/

 
Від Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молодді взяло участь по одній команді в молодшій та старшій віковій групі.
Змагання проходили в спортивному залі загальноосвітньої школи 29, де виступали команди старшої вікової групи; та в іншому приміщенні школи, на базі ТРК Штурм, де виступали команди молодшої вікової групи.
В перший день учасники молодшої вікової групи змагались на дистанції «Смуга перешкод» ( змагання зв’язок).
В підсумку команда у складі Коваля Любомира та Бородая Максима здобула перше місце серед чоловічих зв’язок. А команда у складі Бородая Віктора та Лясоти Злати виборола друге місце серед змішаних зв’язок. Команда у складі Гулика Олега та Зварич Юліани посіла дев’яте місце серед змішаних зв’язок.
В командному заліку на дистанції « Смуга перешкод» (змагання зв’язок) команда «КРОК» Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молодді посіла почесне перше місце.
В старшій віковій групі команда «КРОК» змагалась на дистанції «Битва команд»-«Смуга перешкод» ( особисто командні змагання), де посіла четверте місце.
На другий день в молодшій та старшій віковій групі відбувалися змагання на дистанції «Смуга перешкод» ( командні змагання).
Команда «КРОК» молодшої вікової групи посіла третє місце, а старшої вікової групи четверте.
В загальному заліку по двох дистанціях команда «КРОК» молодшої вікової групи виборола друге загальнокомандне місце, а команда «КРОК» старшої вікової групи - третє загальнокомандне місце.
Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових перемог!!!