Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

11.02.2019

Місцеві податки і збори ведуть до поліпшення життя громади!

https://bsr1653.gov.ua/

 
До Байковецької сільської ради завітали представники Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській обдасті: Бабій Сергій Арсенович - перший заступник начальника Тернопільської ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільській області та Задорожний Ігор Михайлович - начальник відділу адміністрування податків із самозайнятих осіб, які провели консультації щодо важливості сплати податків і наповнення місцевого бюджету, які наголосили , що одним із важливих джерел доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є місцеві податки і збори. До місцевих податків і зборів належать: єдиний податок, податок на майно, який включає в себе податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податок на землю, транспортний податок, туристичний збір та збір за місця для паркування транспортних засобів. Формування значної частини доходів знаходиться у прямій залежності від того, наскільки ефективно органи місцевого самоврядування зможуть організувати весь комплекс робіт та впливати на обсяги надходжень зазначених платежів до відповідних бюджетів. Запровадження та встановлення розміру податків та зборів (в межах, визначених Податковим кодексом) належить виключно до компетенції органів місцевого самоврядування.
Також представники фіскальної служби підкреслили важливість громадян повідомляти податкову інспекцію, в разі зміни місця реєстрації.
Завдяки своєчасно внесеній достовірній інформації про фактичні реєстраційні дані фізичних осіб громадяни у визначений законодавством термін отримають податкові повідомлення – рішення про нараховані суми податків, а саме, земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку. Таким чином, своєчасно зможуть виконати свій обов’язок зі сплати податків, не порушуючи граничні терміни сплати, та уникнути фінансових санкцій.