Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

08.02.2019

На Тернопільщині відзначили "Героїв спортивного року - 2018"

Урочистий захід з нагоди вшанування номінантів програми "Герої спортивного року Тернопільщини - 2018" відбувся сьогодні, 8 лютого, у приміщенні обласної ради. Участь у нагородженні взяли провідні спортсмени та тренери області, керівники фізкультурно-спортивних організацій,  фахівці у сфері фізичної культури та спорту, керівництво області.

Подяку спорсменам за успіхи, перемоги, які прославляють Тернопільщину та усю Україну далеко за ї межами, висловив голова обласної ради Віктор Овчарук.

"Усвідомлюємо, якою важкою працею, наполегливістю та талантами вам даються ці досягнення. Спасибі велике нашим переможцям: велосипедистам біатлоністам, легкоатлетам, борцям, боксерам - представникам різних видів спорту за титанічну працю, силу волі, за здобуті перемоги.

В свою чергу, усвідомлюючи важливість фізичної культури для спорту для виховання молоді,  ми приділяємо багато уваги  залученню саме молодого покоління до спорту та вихованню нових чемпіонів. Звичайно, що не всі, хто займається спортом, стануть чемпіонами, але виростуть здоровими, сильними та успішними особистостями. Таким чином підтримка фізкультури та спорту, виховання уміння отримати перемогу в чесній боротьбі, культивування командного духу, вміння дружити  і спілкуватися не лише підвищують якість життя молоді, а й морального стану усієї нашої спільноти.  Вболіваючи за свою національну чи місцеву  команду на змаганнях, беручи участь у різноманітних спортивних перегонах дітивиростуть гідними членами суспільства", - зазначив очільник області.

Зазначимо, що під час заходу було нагороджено не лише спорсменів та кращих тренерів, а й меценатів спортивної галузі, ЗМІ, що не забувають про висвітлення важливих спортивних новин краю. Подяку за сприяння розвитку спорту в області отримали і очільники Тернопільщини.