Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЄКТИ І ГРАНТИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

27.02.2019

Тернопільська область продовжує співпрацювати із Програмою DOBRE

Свідченням цього стало підписання  меморандуму між Тернопільською обласною радою, обласною державною адміністрацією та Програмою USAID DOBRE сьогодні, 27 лютого, у Скалаті. До урочистостей з нагоди цієї події долучились голови ОТГ Тернопільщини, що вже співпрацюють з цим закордонним партнером.

«Реалізація програми DOBRE в Тернопільській області у співпраці з 18 об’єднаними територіальними громадами протягом останніх років продемонструвала зацікавленість більшості громад та місцевої влади у співпраці з програмою, використанні запропонованих підходів до мобілізації об’єднаних громад, забезпеченні співфінансування та впровадженні місцевих ініціатив.

Слід зазначити, що цілі програми DOBRE співпадають із тими основними завданнями, які визначила для себе обласна рада в ході проведення реформи децентралізації», - зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.

З початку дії програми в області вже реалізовано 21 проект, 44 проекти знаходяться в процесі реалізації. Загальна сума бюджету проектів становить 61,2 млн.грн., внесок програми DOBRE -  32,3 млн.грн.

Відповідно до Меморандуму Сторони підтвердилиготовність співпрацювати у вирішенні питань щодо впровадження програми, що дозволить підвищити рівень обізнаності органів місцевого самоврядування об’єднаних громад області щодо можливостей місцевого розвитку і допомогти об’єднаним територіальним громадам на шляху до їх процвітання та створення більш сприятливих умов для розвитку, які в той же час, будуть виступати як заохочувальний приклад для інших громад, що прагнуть об’єднання.

Важливою сферою співробітництва стане також і розвиток більш ефективних процесів в бюджетуванні та управління фінансами, щоб побудувати довірливі відносини з громадянами і зміцнити місцеве самоврядування, демократію та стабільність.

У рамках підписання меморандуму сьогодні також відбулось вручення директором Програми DOBRE Беррі Рідом автомобіля для вивозу твердих паливних відходів представникам Скалатської ОТГ.

Нагадаємо, що програма DOBRE працює у двох основних напрямках: підтримка доброї практики місцевого самоврядування в ОТГ та допомога громадянам в конструктивній  взаємодії з органами врядування.